Książka, którą napisałem, żeby mieć na odwyk

Książka, którą napisałem, żeby mieć na odwyk - Marek Raczkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Raczkowski
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
Książka, którą napisałem, żeby mieć na odwyk.pdf
ISBN
8904025402664

OPIS

Marek Raczkowski po raz kolejny odkrywa swoje wnętrze. Wyrzuca z siebie sprawy, które bolą każdego Polaka. Jednak nie każdy ma odwagę do tego się przyznać.Wybitny polski rysownik w prasie czy internecie poprzez komiksowe rysunki ironiczne komentuje rzeczywistość. W rozmowie z Magdą Żakowską interpretuje, omawia, analizuje bolączki i dylematy rodaków. In vitro, aborcja, powstanie warszawskie, LGTB, społeczność żydowska i muzułmańska - to tematy tabu dla większości z nas. Raczkowski prowokuje i umyślnie stawia je w szeregu pytań trudnych, jednocześnie z brawurą odsłaniając swoje przemyślenia i opinie.Książka, którą napisałem, żeby mieć na odwyk to jeszcze większa dawka ilustracji. Absurdy współczesności autor potrafi przekuwać w dosadną satyrę.

Napisz własną recenzję. Napisz recenzję o produkcie: Książka, którą napisałem, żeby mieć na odwyk Twoja ocena. Książka, którą napisałem, żeby mieć na odwyk ID produktu: 1502356.

Absurdy współczesności autor potrafi przekuwać w dosadną satyrę. Natomiast dokładną premierę miała w 2015-10-21 Co więcej, książka Książka, którą napisałem, żeby mieć na odwyk wpisuje się w gatunek Literatura Piękna. Książka liczy dokładnie 256 stron, co przekłada się średnio na 4 godziny i 16 minut czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka, którą napisałem, żeby mieć na odwyk to jeszcze większa dawka ilustracji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI