Kalamburka

Kalamburka - Małgorzata Musierowicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Musierowicz
WYMIAR
9,96 MB
NAZWA PLIKU
Kalamburka.pdf
ISBN
7496242351596

OPIS

Akcja tej niezwykłej książki przebiega zupełnie inaczej niż w pozostałych tomach "Jeżycjady": miast rozwijać się, wraca z rozdziału na rozdział do najwcześniejszych lat życia Mili Borejko. Ta zaniedbana dotąd postać, zawsze drugo, trzecioplanowa bohaterka pozostałych tomów, w "Kalamburce" nareszcie doczekała się należytej uwagi. Śledzimy w niej Milę, panią domu Borejków, babcię, matkę czterech wspaniałych córek, poznajemy ją jako młodą dziewczynę, podglądamy świeżutką miłość do Ignacego, studenckie zainteresowania teatrem i szczególną więź z twardą, silną, lecz przecież pełną miłości Gizelą - a wszystko to na tle ważnych wydarzeń z naszej historii."Kalaburka" otrzymała główną nagrodę w konkursie na Dziecięcy Bestseller Roku 2001 – Nagrodę Dużego Donga. Nagroda Biblioteki Raczyńskich 2001

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Kalamburka - Małgorzata Musierowicz - 25.00 zł. - Tezeusz.pl.

Akcja powieści rozpoczyna ... Kalamburka - Małgorzata Musierowicz już od 29,48 zł - od 29,48 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Kalamburka" jest czternastym tomem cyklu "Jeżycjada", napisanym przez Małgorzatę Musierowicz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI