Ania z Zielonego Wzgórza

Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Maud Montgomery
WYMIAR
8,22 MB
NAZWA PLIKU
Ania z Zielonego Wzgórza.pdf
ISBN
3820215025281

OPIS

Poznaj uroczą bohaterkę, Anię Shirley, która w wieku jedenastu lat trafia na Zielone Wzgórze. Ta książka, do której piękne ilustracje przygotowała utalentowana hiszpańska artystka, Ana García, opowiada o losach rudowłosej dziewczynki o wielkim sercu i nieprzeciętnej wyobraźni. Dzieło Lucy Maud Montgomery, zaliczone do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży, stało się ulubioną lekturą kolejnych pokoleń młodych czytelników. Odkryj świat niezwykłej bohaterki, pełen wzruszeń, humoru i niezapomnianych przeżyć!

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności. Miłego rozwiązywania! "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.

ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec, Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza". Dorota 5 lat temu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI