Trzynastka na karku

Trzynastka na karku - Katarzyna Majgier | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Majgier
WYMIAR
11,19 MB
NAZWA PLIKU
Trzynastka na karku.pdf
ISBN
9935058283535

OPIS

Zaczynając pamiętnik, trzynastoletnia Ania obawia się, że nie będzie miała o czym pisać, jednak kolejne strony dziennika zapełniają się w zaskakującym tempie. Niby nic się nie dzieje, a jednak... Mama Ani, zmęczona domem, dziećmi i pracą zawodową postanawia zmienić się w olśniewająco zadbaną kobietę; tato, ekspert w dziedzinie onomastyki, nie orientuje się we własnych skarpetkach, dzieciach i nowinkach technologicznych, a dwójka młodszego rodzeństwa od najmłodszych lat wykazuje wyjątkową fantazję. Nie brak jej także trzem przyjaciółkom Ani - Pauli, Nice i Blondi, czego efektem jest podjęcie śledztwa w sprawie tajemniczego zniknięcia rodziców tajemniczej Marii Z Parteru. Poza tym kiedy człowiek zaczyna opisywać rzeczywistość, dostrzega wokół wiele rzeczy, których wcześniej nie zauważał lub nie uznawał za warte opisania: drobne (i większe) dziwactwa nauczycieli, rodzinne tajemnice, które znienacka wyłażą na jaw, stereotypy i uprzedzenia, które nas ograniczają...

W każdym zdarzeniu Ania stara się zobaczyć coś wesołego (a czasem również i refleksyjnego) - nie ma tu wynurzeń pozbawionych sensownego zakończenia. Trzynastka Na Karku najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie.

kryminał, sensacja, thriller ... Trzynastka na karku Katarzyna Majgier. Akapit Press Trzynastka na karku Katarzyna Majgier.

POWIĄZANE KSIĄŻKI