Suka w szołbiznesie

Suka w szołbiznesie - Agata Pruchniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Pruchniewska
WYMIAR
4,67 MB
NAZWA PLIKU
Suka w szołbiznesie.pdf
ISBN
4413874292280

OPIS

Dorotka z bestsellerowej powieści "I dobry Bóg stworzył aktorkę" powraca! I to w towarzystwie pewnej Suki, a do tego w najwyższej życiowej formie. Jeśli myślicie, że w pierwszym tomie o absurdach polskiego tak zwanego szumnie szołbiznesu powiedziano już wszystko, to zdecydowanie jesteście w błędzie. Życie pisze najbardziej nieoczekiwane scenariusze, zwłaszcza dla aktorki i jej przyjaciółki Suki. Możecie być pewni jednego - będzie jeszcze śmieszniej, jeszcze ostrzej i jeszcze bezczelniej. W poszukiwaniu miłości swojego życia Dorotka potknie się i przewróci nie raz, nabije sobie niejednego guza, ale - jak to Dorotka - nie straci rezonu i dobrego humoru, a przynajmniej nie na długo. Natknie się przy tym na paru zupełnie niezwykłych adoratorów, dzięki którym po raz kolejny uzyska potwierdzenie tezy, że mężczyzna może być albo mądry, albo wysoki, albo przystojny, albo dowcipny, albo stabilny emocjonalnie, a napotkanie osobnika posiadającego wszystkie te cechy jednocześnie jest statystycznie niemożliwe.Powracają też dawni znajomi: Słynny Aktor, Janusz Mariański i parę innych gwiazd, znanych Wam z pierwszej książeczki i ze szklanego ekranu. Czy znowu namieszają w Dorotkowej drodze do kariery?"Udało się wyjść poza schemat klasycznej literatury kobiecej","To istny wulkan zdrowego, inteligentnego humoru. Lekarze powinni tę książkę przepisywać każdemu ponurakowi!","To jest naprawdę genialna książka. Chętnie czytałabym więcej tak dobrze napisanych debiutanckich powieści. Polecam i czekam na kolejne książki tej autorki"-tak pisano o pierwszej części losów Dorotki. Na wyraźne życzenie czytelników bohaterka powraca w najprawdziwszej na świecie historii, znamienitym towarzystwie gwiazd polskiego szołbiznesu i z pytaniem, które nasuwa się samo: czy Suka ją wygryzie?

Dorotka z bestsellerowej powieści „I dobry Bóg stworzył aktorkę" powra... Opinie i oceny książki Suka w szołbiznesie. Suka w szołbiznesie.

Możecie być pewni jednego - będzie jeszcze śmieszniej, jeszcze ostrzej i jeszcze bezczelniej. Suka w szołbiznesie - Dorotka z bestsellerowej powieści "I dobry Bóg stworzył aktorkę" powraca! Życie pisze najbardziej nieoczekiwane scenariusze, zwłaszcza dla aktorki i jej przyjaciółki Suki. Suka w szołbiznesie br. Musisz być zalogowany, aby składać zamówienia oraz mieć dostęp do cen i Życie pisze najbardziej nieoczekiwane scenariusze, zwłaszcza dla aktorki i jej przyjaciółki Suki. Tytuł: Suka w szołbiznesie Autor: Pruchniewska Agata Wydawnictwo: SQL ISBN: 9788362405367 Języki: polski Rok wydania: 2015 Ilość stron: 304 Format: 14.0x20.5cm Oprawa: Miękka ze... Suka w szołbiznesie - Pruchniewska Agata - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI