Single Page Web Applications. Programowanie aplikacji internetowych z JavaScript

Single Page Web Applications. Programowanie aplikacji internetowych z JavaScript - Josh Powell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Josh Powell
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Single Page Web Applications. Programowanie aplikacji internetowych z JavaScript.pdf
ISBN
1046305727530

OPIS

Gdy uruchamiasz aplikację na swoim komputerze, tak naprawdę nie wiesz, czy jest to tradycyjna aplikacja działająca na Twoim sprzęcie czy też może aplikacja internetowa. Nie widać przejść między stronami, a atrakcyjny interfejs użytkownika pozwala Ci błyskawicznie wykonać konieczne zadania. Być może za wyświetlanie interfejsu odpowiedzialna jest wyłącznie przeglądarka, która z serwerem komunikuje się tylko w celu wymiany danych. Tak właśnie działają jednostronicowe aplikacje internetowe (ang. Single Page Applications).Jeżeli masz pomysł na taką aplikację, a nie wiesz, od czego zacząć, sięgnij po tę książkę. Dzięki niej zbudujesz swoją pierwszą jednostronicową aplikację internetową oraz poznasz możliwości współczesnego języka JavaScript. W kolejnych rozdziałach będziesz budować aplikację, jednocześnie zdobywając wiedzę na temat wzorca MVC, modelu danych, modułów oraz interfejsu. Kiedy już opanujesz tworzenie klienta, przyjdzie czas na implementację serwera. Jest on odpowiedzialny za przetwarzanie danych otrzymywanych z przeglądarki. W trakcie lektury poznasz możliwości Node.js oraz skonfigurujesz bazę danych. Na sam koniec przygotujesz Twoją aplikację do pracy w środowisku produkcyjnym.Dzięki tej książce:poznasz możliwości języka JavaScriptskorzystasz ze wzorca MVCzbudujesz jednostronicową aplikację internetowąskonfigurujesz serwer współdziałający z Twoją aplikacjąwykorzystasz potencjał Node.jsZbuduj swoją pierwszą jednostronicową aplikację internetową!

Helion Książki - Informatyka - Pozostałe - przeczytaj opinie ... Single Page Web Applications. Programowanie aplikacji internetowych z JavaScript,Michael Mikowski, Josh Powell,,Gdy uruchamiasz aplikację na swoim komputerze, tak naprawdę nie wiesz, czy jest to tradycyjna aplikacja działająca na Twoim sprzęcie czy też może aplikacja internetowa.

Programowanie aplikacji internetowych z JavaScript Gdy uruchamiasz aplikację na swoim komputerze, tak naprawdę nie wiesz, czy jest to tradycyjna aplikacja działająca na Twoim sprzęcie czy też może aplikacja internetowa. Programowanie aplikacji internetowych z JavaScript . Michael Mikowski, Josh Powell.

POWIĄZANE KSIĄŻKI