[OUTLET] Baśniowe księżniczki

[OUTLET] Baśniowe księżniczki - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,81 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Baśniowe księżniczki.pdf
ISBN
9206386504040

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Dzięki tej książce dzieci przypomną sobie historie o księżniczkach z ulubionych bajek- "Małej syrenki " i "Pięknej i Bestii". Kiedy tylko ją otworzą, wszystkie baśniowe postaci ożyją na trójwymiarowych ilustracjach.

2. Pytania do uczniów: Jakie znacie baśniowe lub bajkowe księżniczki? baŚniowe ksiĘŻniczki stempelki z tuszem stampo easy - aladine.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Baśniowe księżniczki - opis produktu: Dzięki tej książce dzieci przypomną sobie historie o księżniczkach z ulubionych bajek - `Małej syrenki ` i `Pięknej i Bestii`. Kiedy tylko ją otworzą, wszystkie baśniowe postaci ożyją na trójwymiarowych ilustracjach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI