AutoCAD 2016 PL. Pierwsze kroki

AutoCAD 2016 PL. Pierwsze kroki - Andrzej Pikoń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pikoń
WYMIAR
7,13 MB
NAZWA PLIKU
AutoCAD 2016 PL. Pierwsze kroki.pdf
ISBN
7504333043358

OPIS

AutoCAD — i od razu zaczniesz projektować!Środowisko i narzędzia, czyli jak rozpocząć pracę z AutoCAD-emLinie, obiekty, teksty, czyli jak wstawiać i modyfikować różne elementy rysunkuBloki, warstwy, parametry, czyli jak przejść na nieco wyższy poziomAutoCAD to zdecydowanie jeden z najlepszych i najwygodniejszych programów do projektowania wspomaganego komputerowo. Można go wykorzystać do wykonywania rysunków technicznych, projektowania precyzyjnych części urządzeń, wizualizowania swoich projektów i symulacji ich zachowania. Jeśli jesteś inżynierem, mechanikiem, projektantem, technikiem lub studentem jakiegokolwiek wydziału politechnicznego, to oprogramowanie na pewno ułatwi Ci pracę. A jeśli chcesz bezboleśnie i szybko opanować podstawy AutoCAD-a, czym prędzej sięgnij po tę książkę.AutoCAD 2016 PL. Pierwsze kroki to kolejne wydanie znakomitego podręcznika Andrzeja Pikonia. Znajdziesz tu jasne i przejrzyste opisy środowiska oraz podstawowych narzędzi programu, a także sporo wskazówek praktycznych. Dowiesz się, jak tworzyć i modyfikować proste i bardziej złożone obiekty, dobierać odpowiednie linie, stosować kreskowania, posługiwać się szykami, korzystać z uchwytów, kontrolować wymiary, dodawać opisy tekstowe, a także używać bloków i warstw. Zobaczysz, na czym polega parametryzacja rysunków, nauczysz się je opisywać i przygotowywać do druku. Liczne ilustracje ułatwią Ci szybkie przyswojenie treści i zanim się obejrzysz, stworzysz swój pierwszy projekt!Najważniejsze informacje o środowiskuPodstawowe operacje rysunkowePoruszanie się w przestrzeni rysunkuTworzenie i modyfikowanie obiektówStosowanie różnych rodzajów linii i kreskowaniaKorzystanie z szyku kołowego i prostokątnegoWstawianie tekstów i wymiarowanie obiektówParametryzacja rysunku, używanie bloków i warstwPrzygotowywanie do wydruku i drukowanie rysunkuAutoCAD 2016 PL. Pierwsze kroki — najwyższy standard w nauce projektowania!

Pierwsze kroki - ebook. Andrzej Pikoń AutoCAD 2018 PL.

Pierwsze kroki to kolejne wydanie znakomitego podręcznika Andrzeja Pikonia. Znajdziesz tu jasne i przejrzyste opisy środowiska oraz podstawowych narzędzi programu, a także sporo wskazówek praktycznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI