Anioł burz. Cykl Prawo Milenium. Tom 2

Anioł burz. Cykl Prawo Milenium. Tom 2 - Trudi Canavan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Trudi Canavan
WYMIAR
4,17 MB
NAZWA PLIKU
Anioł burz. Cykl Prawo Milenium. Tom 2.pdf
ISBN
3708139412094

OPIS

Tyen naucza magii mechanicznej w Liftre – powszechnie poważanej szkole. Dociera tam wieść, że Raen, najpotężniejszy mag i władca wszystkich światów, powrócił po długiej nieobecności. Nauczyciele i studenci uciekają, gdyż w Liftre uczono zakazanej przez Raena magii, w przekonaniu że ten nie żyje. W jednej chwili Tyen traci dom i cel… Pozostaje mu jedynie złożona Velli obietnica przywrócenia jej cielesnej postaci.Raen odzyskuje władzę, a wokół wzbiera bunt, Tyen zaś musi postanowić, do czego jest w stanie się posunąć, by dotrzymać danego Velli słowa.Po pięciu latach spędzonych wśród tkaczy gobelinów w Schpecie w spokojne życie Rielle wkracza wojna. W obliczu porażki i nieuchronnej okupacji wszyscy ze zdumieniem obserwują, jak wrogie wojska wycofują się, a do bram miasta zbliżają się trzy postacie – w czarnych włosach jednej z nich pobłyskują niebieskie refleksy.Przeszłość dziewczyny z dalekiego kraju i jej magiczne zdolności to nie wszystkie sekrety, jakie mógłby wyjawić tajemniczy przybysz…Anioł zamierza wrócić do swojego świata i pragnie zabrać Rielle ze sobą.

Prawo Milenium. Anioł burz od Trudi Canavan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Księga 2. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Prawo Milenium: Anioł Burz" t.2 Trudi Canavan - ZAPOWIEDŹ Tyen naucza magii mechanicznej w Liftre - powszechnie poważanej szkole.

POWIĄZANE KSIĄŻKI