Tęsknię za tobą

Tęsknię za tobą - Harlan Coben | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
5,49 MB
NAZWA PLIKU
Tęsknię za tobą.pdf
ISBN
7110826974475

OPIS

Wędrówki w przeszłość mogą być niebezpieczne, a pewnych spraw lepiej nie ruszać.Powiedzcie to Kat Donovan! Detektyw nowojorskiej policji Kat Donovan, przeglądając profile na portalu randkowym, natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego. Mężczyzna wiele lat temu złamał jej serce. Uczucia, które Kat starała się zepchnąć w niepamięć, teraz powracają ze zdwojoną siłą. Kobieta ma nadzieję, że złe wspomnienia z przeszłości zatrą się, a to niespodziewane odkrycie stanie się szansą na nowy początek. Dawny ukochany nie chce jednak odnawiać znajomości.Wygląda na to, że Jeff jest powiązany z gangiem oszustów żerujących na słabszych. Mężczyźni ci zajmują się porywaniem, okradaniem i mordowaniem ludzi zwabionych wizją płomiennego romansu w internecie. Dochodzenie, w które Kat jest zaangażowana, kwestionuje jej uczucia wobec wszystkich, których kiedykolwiek kochała: byłego narzeczonego, matki, a nawet brutalnie zamordowanego przed laty ojca. Zabójstwo policjanta do dziś nie zostało wyjaśnione.Teraz nadarza się okazja, żeby raz na zawsze zamknąć obie sprawy. Aby tego dokonać, Kat będzie musiała zagłębić się w mroczną przeszłość. Tylko w ten sposób pozna prawdę i przekona się, czy ma siłę, by przetrwać najgorsze.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Tęsknię za Tobą, Kochanie! Czegoś mi brak, czegoś pięknego.

Jeden z nich polega na fotografowaniu się Polaków w przestrzeni publicznej, w miejscach związanych niegdyś z polskimi Żydami, wraz z pustym krzesłem i położoną na nim kipą. Inną odsłoną ... Tęsknię za tobą; cytaty z książki "Tęsknię za tobą" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Ciesz się tym, co masz, i o to dbaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI