Stalowe Fortece. Tom 4

Stalowe Fortece. Tom 4 - Robert K. Massie | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert K. Massie
WYMIAR
4,39 MB
NAZWA PLIKU
Stalowe Fortece. Tom 4.pdf
ISBN
2778833466153

OPIS

Massie jest mistrzem historycznej opowieści, imponuje niesamowitym literackim rzemiosłem…Max Boot, The New York Times Book ReviewPrzedstawił każdą postać z artystyczną wizją pisarza… napisana z pasją opowieść o ludziach z epoki pierwszej wojny światowej…The Waszyngton Post Book WorldWspaniałe, niewyobrażalne osiągnięcie …Książka napisana lekkim, świetnie się czytającym stylem oparta na benedyktyńskiej pracy historyka...Milwaukee Journal SentinelŻywy opis postaci i wydarzeń… mistrz gawędziarstwa… w tym rodzaju historycznego pisarstwa wątpię, by Massie miał sobie równegoPaul Kennedy, Los Angeles Time Book Reviev

Massie, Finna, 38,51 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! „Stalowe Fortece" to druga książka od Oficyny Wydawniczej Finna, która dotarła do mnie ostatnimi czasy, i ucieszyłam się z niej tak jak i z poprzedniej. Postanowiłam sięgnąć po nią tak szybko, jak tylko będę mogła, nie tylko ze względu na tematykę, ale i wiele pozytywnych opinii, jakie udało mi się znaleźć w internecie ... Informacje o Massie Stalowe fortece Tom 4 - 7062321424 w archiwum Allegro.

- Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI