[OUTLET] Encyklopedia zwierząt. Pytania i odpowiedzi

[OUTLET] Encyklopedia zwierząt. Pytania i odpowiedzi - Andrew Charman | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Charman
WYMIAR
7,67 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Encyklopedia zwierząt. Pytania i odpowiedzi.pdf
ISBN
7082494633818

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ta bogato i zabawnie ilustrowana książka w atrakcyjnej i przystępnej formie przedstawia fascynujący świat przyrody. Każdy czytelnik, niezależnie od wieku, znajdzie w niej odpowiedzi na liczne pytania dotyczące zarówno zwierząt, jak i roślin, które występują w różnych środowiskach. Doskonała pomoc naukowa dla uczniów młodszych klas.

Ciekawe dlaczego PYTANIA I ODPOWIEDZI - opis produktu: Bogato i ciekawie ilustrowana książka obejmująca szeroki zakres zagadnień, związanych ze światem organizmów żywych, przedstawiony w przystępnej i atrakcyjnej formie. Jest przeznaczona dla młodych czytelników i może służyć jako ciekawa pomoc w nauce ... Ta bogato i zabawnie ilustrowana książka w atrakcyjnej i przystępnej formie przedstawia fascynujący świat przyrody.

Jaka ryba jest najkró tsza? - Ta, która ma łeb najbliżej ogona. 5. Rośliny i zwierzęta przedstawione w ujęciu ewolucyjnym z uwzględnieniem wszelkich problemów międzygatunkowych, jednak jako tworzące jeden spójny ekosystem planety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI