[OUTLET] Encyklopedia juniora

[OUTLET] Encyklopedia juniora - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,57 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Encyklopedia juniora.pdf
ISBN
5319724618366

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ta pięknie wydana encyklopedia wypełniona jest ciekawostkami, ilustracjami i zdjęciami. Przedstawia zagadnienia z wielu dziedzin. Można w niej znaleźć informacje na temat m.in. kosmosu, ssaków, ptaków, a także starożytnego Egiptu i Rzymu. Z pewnością rozbudzi w dziecku zamiłowanie do wiedzy!

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. W dziale "Outlet" naszego sklepu można nabyć wiele modnych towarów, pochodzących z końcówki kolekcji. Odzież outletowa nie jest w niczym gorsza od tej z aktualnej kolekcji - wyróżnia się tylko niższą ceną, dzięki czemu za tę samą kwotę można nabyć więcej rzeczy niż wcześniej. Outlet budowlany, ślubny czy optyczny - wszystko w jednym miejscu! OutletNavigator to portal prokliencki, zawierający ogłoszenia sklepów, centrów handlowych i hurtowni outlet .

- 7713145327 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-09-10 - cena 13,15 zł Kupuj wybrane produkty dla kobiet i mężczyzn w naszym outlecie na adidas Outlet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI