Ocalić Daringham Hall

Ocalić Daringham Hall - Kathryn Taylor | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kathryn Taylor
WYMIAR
7,39 MB
NAZWA PLIKU
Ocalić Daringham Hall.pdf
ISBN
2355528809685

OPIS

Ben Sterling po konfrontacji z rodziną Camdenów niechętnie zgadza się pozostać w rezydencji Daringham Hall. Za wszelką cenę chce poznać prawdę o związku swojej matki z Ralphem Camdenem. Nie jest to dla niego łatwe, ponieważ skutecznie rozprasza go obecność Kate i pożądanie, jakie dziewczyna w nim budzi. Mury angielskiej rezydencji będą świadkami burzliwych emocji, a przed Benem pojawi się pytanie: czy to on ma ocalić Daringham Hall? Poznaj dalsze losy Bena i Kate oraz rodu Camdenów w intrygującej powieści o namiętności, zemście i tajemnicach.RODZINNE SEKRETY, NOWE MIŁOŚCI I DRAMATYCZNE DECYZJE TO WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W TRYLOGII DARINGHAM HALL

%e Tłumaczenie 800 1 %a Taylor, Kathryn. %t Daringham Hall %v t.

Peter został razem z przyjacielem w Anglii, żeby służyć mu wsparciem i pomocą. Dzięki temu nadal może spędzać dużo czasu na rozmowach z Tilly. II Kathryn Taylor - Ocalić Daringham Hall.pdf Kaaasia241992.

POWIĄZANE KSIĄŻKI