Nie ma takiego miasta

Nie ma takiego miasta - Tomasz Konatkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Konatkowski
WYMIAR
11,6 MB
NAZWA PLIKU
Nie ma takiego miasta.pdf
ISBN
6613205568770

OPIS

W samym sercu Wielkiej Brytanii zostaje brutalnie zamordowany młody mężczyzna. Podejrzenia padają na gangi rozwydrzonych, pijanych nastolatków. Wkrótce wychodzi na jaw, że denat był Polakiem. Komisarz Adam Nowak akurat przebywa służbowo w Londynie i bierze udział w śledztwie. Ślady zbrodni wiodą ku grupie przemycającej narkotyki, podejrzany jest także pewien starszy mężczyzna, Anglik. Mimo wsparcia inspektora Huddlestone'a śledztwo stoi w miejscu. Tymczasem w Warszawie, w małym barze, niczym niewyróżniający się obywatel Zjednoczonego Królestwa zostaje zabity przez nieznanych sprawców.Czy obu zamordowanych mogło coś łączyć? Dlaczego komuś zależało na ich śmierci?

Dokumentuję zatem jak ono wygląda, okiem obcego, ale zafascynowanego światem obserwatora. Nie ma takiego miasta (Tomasz Konatkowski). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Nie ma takiego miasta - opis ebooka Podróż służbowa do Londynu nie zapowiadała się ciekawie dla komisarza Nowaka, doświadczonego warszawskiego policjanta.

Słynie z deszczowej pogody, ryby z frytkami i codziennej pory na herbatę. Weekend w Londynie zapoczątkował zakup tanich biletów lotniczych, w cenie 77,52 zł za…Continue reading „Nie ma takiego miasta - Londyn! Jest Lądek, Lądek Zdrój." (Londyn, styczeń 2018 r.) Nie ma takiego miasta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI