Nasza słodka tajemnica

Nasza słodka tajemnica - Ninni Schulman | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ninni Schulman
WYMIAR
12,85 MB
NAZWA PLIKU
Nasza słodka tajemnica.pdf
ISBN
2704982203089

OPIS

Młoda dziennikarka Magdalena Hansson kolejny raz naraża życie w pogoni za prawdą„Taką powieść chciałaby napisać Camilla Läckberg”.„Boras Tidning” o "Dziewczynie ze śniegiem we włosach", debiucie roku w Szwecji, pierwszej w serii z Magdaleną HanssonKwietniowy wieczór w Hagfors, cichym miasteczku w pięknym szwedzkim regionie Värmland. Anna-Karin Ehn, pracownica pomocy społecznej, nie wraca na noc do domu. Grożono jej, więc mąż zgłasza zaginięcie. Następnego dnia znajduje za miastem samochód żony. Są w nim ślady krwi…Policja podejmuje śledztwo. I natrafi a na coraz więcej tajemnic. Co stało się z kobietą, która prowadziła pozornie zwyczajne życie z mężem i dziećmi?Magdalena Hansson wróciła właśnie z urlopu macierzyńskiego do pracy w lokalnej gazecie. Ma napisać artykuł o Annie-Karin. Im więcej dowiaduje się o tej sprawie, tym bardziej się w nią angażuje. Ryzykuje coraz więcej. Bo za zamkniętymi drzwiami zwyczajnych domów kryje się przemoc i zbrodnia, o których się nie mówi…Dziennikarka NINNI SCHULMAN jest gwiazdą szwedzkiego kryminału. Jej książki sprzedano w Szwecji w ponad 300 000 egzemplarzy. Międzynarodową sławę zyskała powieścią "Dziewczyna ze śniegiem we włosach", uznaną za debiut roku w Szwecji. Sensacyjna, realistyczna intryga rozwija się w zamkniętej społeczności, wśród wiarygodnych bohaterów, zwykłych ludzi, którzy mają swoje sekrety i pilnie ich strzegą.

Serię z Magdaleną Hasson można czytać po kolei, a można też wybiórczo (jak sama to zrobiłam). Cokolwiek wybierzemy sięgając po książki autorstwa Ninni Schulman - nie zawiedziemy się. Przepisy na nasza słodka tajemnica w wyszukiwarce kulinarnej - wszystkie zbliżone przepisy do nasza słodka tajemnica.

Przeczytaj opis książki "Nasza słodka tajemnica" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Nasza słodka tajemnica". Nasza słodka tajemnica Ninni Schulman Wydawnictwo: Amber Data wydania: 2015-08-20 Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller ISBN: 978-83-241-5520- Liczba stron: 320 Tytuł oryginału: Var egen lilla hemlighet Język oryginału: szwedzki Tłumaczenie: Ewa Chmielewska- Tomczak Ilustracje: Małgorzata Cebo-Foniok/Artem Furman Nasza slodka tajemnica Ninni Schulman.zip • Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.

POWIĄZANE KSIĄŻKI