Krwawa wyliczanka. Trylogia Detektyw Max Wolf. Tom 1

Krwawa wyliczanka. Trylogia Detektyw Max Wolf. Tom 1 - Tony Parsons | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tony Parsons
WYMIAR
5,47 MB
NAZWA PLIKU
Krwawa wyliczanka. Trylogia Detektyw Max Wolf. Tom 1.pdf
ISBN
4298273367768

OPIS

Pierwszy tom trylogii z detektywem Maxem Wolfe’emUdany debiut Tonego Parsonsa w gatunku kryminałuPołączenie znakomitej powieści obyczajowejz brutalnym kryminałem, w którym pierwsze skrzypce gra pani zemstaSiedmiu bogatych uczniów elitarnej szkoły Potter’s Field zostaje przyjaciółmi. Dwadzieścia lat później dorośli już mężczyźni po kolei giną, mordowani w okrutny sposób.Detektyw Max Wolfe jest nowy w londyńskim wydziale zabójstw, ale to właśnie on wpada na trop zbrodni. Im więcej ofiar ma jednak na swoim koncie morderca tym bardziej niebezpieczny staje się dla samego detektywa Wolfe’a, który będzie musiał walczyć nie tylko o sprawiedliwość, ale też o życie swoje iswoich najbliższych.Wyśmienity i zaskakująco okrutnykryminał autora kultowego Mężczyzny i Chłopca!

Połączenie znakomitej powieści obyczajowej z brutalnym kryminałem, w którym pierwsze skrzypce gra pani Zemsta. ... £8.69 - Pierwszy tom trylogii z detektywem Maxem Wolfe'em Udany debiut Tonego Parsonsa w gatunku kryminału Połączenie znakomitej powieści obyczajowej z brutalnym kryminałem, w którym pierwsze skrzypce gr Rzeźnik Detektyw Max Wolf Tom 2.

Tom 1 ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI