W obcej skórze

W obcej skórze - AnnaAndruchowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
AnnaAndruchowicz
WYMIAR
6,32 MB
NAZWA PLIKU
W obcej skórze.pdf
ISBN
7650580668429

OPIS

„W obcej skórze”to komiksowy debiut Anny Andruchowicz, absolwentki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i to właśnie ten komiks był pracą dyplomową autorki. Widać w nim wielką sprawność warsztatową, ale i doskonałe opanowanie trudnego języka, jakim jest komiks.Rysowniczka i scenarzystka w swoim komiksie połączyła swoje największe pasje – rysowanie i zainteresowanie przyrodą. Życie wilków, które są bohaterami jej opowieści, autorka miała okazje obserwować przez dłuższy czas. I to widać w albumie. Zachowanie zwierząt przedstawione jest niezwykle wiarygodne, a one same narysowane z niespotykaną pieczołowitością.Historia opowiedziana w„W obcej skórze”to metaforyczna opowieść o „innym”. O niechęci i tolerancji, o przyjaźni i lojalności, o walce o przywództwo i przetrwanie. O tym, jak okrutna potrafi być natura.

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

Ratownicy i lekarze zalecają: NIE USUWAJ CIAŁA OBCEGO Z RANY, zwłaszcza jeśli tkwi ono w klatce piersiowej lub w brzuchu. W obcej skórze to tak naprawdę praca dyplomowa autorki zrealizowana w Pracowni Rysunku Narracyjnego krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, a następnie wydana przez Kulturę Gniewu w formie komiksowego albumu. Składa się wyłącznie z rysunków ołówkiem, bez dialogów i słownej narracji, zaś zdaniem wydawcy jest "metaforyczną opowieścią o niechęci i tolerancji, o przyjaźni i ... Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi niniejszej strony internetowej w celu zarządzania dostępem do Twojego konta oraz do innych celów opisanych tutaj: polityka prywatności. W obcej skórze Autorka: Sarah Hilary.

POWIĄZANE KSIĄŻKI