Tatry i Zakopane (Pascal Lajt.PL)

Tatry i Zakopane (Pascal Lajt.PL) - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,42 MB
NAZWA PLIKU
Tatry i Zakopane (Pascal Lajt.PL).pdf
ISBN
3762873366520

OPIS

• Co jest najwyższym punktem Zakopanego?• „Narty – Dancing – Brydż”!• Gdzie znajduje się 36 aniołów?• Czym jest „samowar na trzy tysiące szklanek”?Tatry i Zakopane, czyli nowe spojrzenie na region.Podczas wyjazdu z Pascalem odkryjesz Zakopane odkopane.Gdyby nie Tatry, nie byłoby Zakopanego – piękno tatrzańskiej przyrody, jej częściowo zachowana dzikość przywołuje archetyp pradawnego środowiska. Zakopane stało się modne na początku XX w. i takie pozostało do dzisiaj. Wypadało tu przyjechać, aby potem móc się tym pochwalić – szczególnie w latach międzywojennych, gdy pod Tatry kursowały „lukstorpedy”. Dziś bywanie pod Giewontem także jest w dobrym tonie, choć zawsze można liczyć na niezawodnych turystów, którzy omijają Krupówki z dala, by jak najszybciej podążyć ku szczytom.Co zakopane, trzeba odkopać, a w Zakopanem ukryło się wiele wspaniałych skarbów. A zatem do dzieła!

Mieszkamy z dala od gór, ale jeździmy w nie tak często, jak tylko możemy. Tatry i Zakopane. Pascal Lajt.PL praca zbiorowa cena: £ 5.60 4.50 Co jest najwyższym punktem Zakopanego? Narty Dancing Brydż ! Gdzie znajduje się 36 aniołów? Czym jest samowar ...

Tatry i Zakopane. Pascal Lajt.PL praca zbiorowa cena: £ 5.60 4.50 Tatry i Zakopane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI