Pokaż to! Rozmówki w obrazkach z multisłowniczkiem

Pokaż to! Rozmówki w obrazkach z multisłowniczkiem - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Pokaż to! Rozmówki w obrazkach z multisłowniczkiem.pdf
ISBN
9178923200691

OPIS

Uniwersalne Rozmówki w obrazkach Lingo sprawią, że porozumiewanie się z obcokrajowcami nie będzie dla Ciebie problemem – niezależnie od tego, w jakim zakątku świata się znajdziesz. Chcesz kupić bilet na pociąg? Szukasz noclegu ze śniadaniem? A może skradziono Ci dokumenty i potrzebujesz pomocy? Znajdź odpowiednie zdjęcie w rozmówkach i pokaż to, zamiast dukać!Rozmówki Lingo pomogą Ci, kiedy:– nie znasz języka kraju, po którym podróżujesz– kupujesz bilety, rezerwujesz nocleg, zwiedzasz– chcesz wynająć samochód albo zrobić zakupy– potrzebujesz pomocy w nagłym wypadkuTo uniwersalne rozmówki w nowatorskiej formie:– wskazujesz palcem odpowiedni obrazek i twój rozmówca od razu wie, o co chcesz zapytać– to bogaty zestaw czytelnych zdjęć i ilustracji w wygodnym podziale na najważniejsze tematy– zawierają pomocny Multisłowniczek, czyli spis wszystkich obrazkowych haseł w sześciu językach.

Rozmówki w obrazkach Pokaż to! pomogą Ci, kiedy: - nie znasz języka kraju, po którym podróżujesz - chcesz kupić bilety, zarezerwować nocleg - planujesz atrakcje i rozrywki w wolnym czasie ... Rozmówki w obrazkach z multisłowniczkiem pokaż to . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Data ukazania się w księgarni: 19.03.2016 Zamów przez telefon : ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 1519520 Cena detaliczna: 19,90 zł Pokaż to, zamiast dukać! Najnowsze rozmówki w obrazkach Lingo sprawią, że porozumiewanie się za granicą stanie się proste i wygodne - niezależnie od tego, jaki cel podróży obierzesz.

Pokaż to! autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 17,49 zł . Przeczytaj recenzję Rozmówki w obrazkach z multisłowniczkiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI