[OUTLET] Świat zwierząt

[OUTLET] Świat zwierząt - Jean-Baptiste de Panafieu | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-Baptiste de Panafieu
WYMIAR
11,51 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Świat zwierząt.pdf
ISBN
1569607738686

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Wybierz się do lasu tropikalnego, podążając za stadami wielkich małp i ptaków egzotycznych.Udaj się na wspinaczkę górską w poszukiwaniu dzikich kóz i lam.Wybierz się na pustynię, aby spotkać tam wielbłądy i kobry.Zbadaj krainy wiecznego lodu, szukając pingwinów i białych niedźwiedzi.Zanurkuj w głąb oceanów w poszukiwaniu delfinów, ryb i ukwiałów.Pospaceruj po sawannie, obserwując z ukrycia lwy i słonie…Przeżyj wyjątkowe chwile, poznając fascynujące stworzenia! Oto niezwykły świat zwierząt! Czytaj, oglądaj i sprawdzaj swoją wiedzę!

Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Dzieci zwierząt Twoja ocena. Ocena ogólna.

Poznaj przyczyny zagrożeń niektórych gatunków. To niezwykłe kompendium wiedzy o motylach, biedronkach, ważkach i wielu innych owadach. Książka Świat zwierząt Ryby.

POWIĄZANE KSIĄŻKI