Noskawery

Noskawery - Paweł Beręsewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Beręsewicz
WYMIAR
11,6 MB
NAZWA PLIKU
Noskawery.pdf
ISBN
1297424455371

OPIS

Zuzia marzy o noskawerze. Oryginalnym, pachnącym, takim, jaki ma Jackson Beever. I połowa (ta fajniejsza połowa) dziewczyn z klasy. Kiedy dostaje go pod choinkę od babci – jest w siódmym niebie! Fajniejsza połowa wreszcie ją dostrzega! W międzyczasie Zuzia też coś dostrzega, coś zupełnie zaskakującego! I robi jej się bardzo wesoło, nawet kiedy okazuje się, że TERAZ najmodniejsze są lightmany, a swojego noskawera może spokojnie oddać babci. Zabawna historia o modzie i jej uleganiu.

Fajtłapa, który nagle zrozumiał swój błąd, natych-11 miast skoczył do sklepu, a tam sam Jackson Beever po-dał mu najnowszy noskawer marki Nosox z kilkunasto-ma zapachami, elektronicznym czujnikiem temperatury i funkcją masowania. Kiedy okularnik wrócił do kole- Zuzia marzy o noskawerze.

Kiedy Zuzia marzy o noskawerze. Oryginalnym, pachnącym, takim, jaki ma Jackson Beever.

POWIĄZANE KSIĄŻKI