Jak Cię zabić, kochanie?

Jak Cię zabić, kochanie? - Alek Rogoziński | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alek Rogoziński
WYMIAR
12,89 MB
NAZWA PLIKU
Jak Cię zabić, kochanie?.pdf
ISBN
2054481596676

OPIS

Kryminalna komedia omyłek, w której każdy może okazać się i mordercą, i ofiarą. A stawką w grze są miliony dolarów!Trzydziestoletnia Kasia może odziedziczyć ogromny majątek. Jest tylko jeden warunek - musi wysłać na tamten świat swojego męża. Nie chcąc, aby szansa na zdobycie fortuny przeleciała jej koło nosa, zabiera się za opracowanie, a potem realizację morderczych planów. Nic jednak nie idzie tak, jak sobie wymyśliła, a w dodatku z myśliwego sama szybko staje się tropioną zwierzyną."Książę komedii kryminalnej wraca w wielkim stylu!"Paweł Płaczek, "Flesz""Nie potrzebujesz nic więcej do szczęścia - nawet randki z Ryanem Goslingiem".Monika Finotello, "Cosmopolitan"

Nic jednak nie idzie ... ☞ Ebook - epub, mobi. Jak Cię zabić, kochanie? - Alek Rogoziński.

Nie chcąc, aby szansa na zdobycie fortuny przeleciała jej koło nosa, zabiera się za opracowanie, a potem realizację morderczych ... Kryminalna komedia omyłek, w której każdy może okazać się i mordercą, i ofiarą. A stawką w grze są miliony dolarów! Trzydziestoletnia Kasia może odziedziczyć ogromny majątek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI