Explorer Academy: Akademia Odkrywców. Księga szyfrów

Explorer Academy: Akademia Odkrywców. Księga szyfrów - Dr Gareth Moore | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dr Gareth Moore
WYMIAR
8,61 MB
NAZWA PLIKU
Explorer Academy: Akademia Odkrywców. Księga szyfrów.pdf
ISBN
4260824272930

OPIS

Drogi odkrywco!Witaj w Akademii! Nie ma chwili do stracenia – w pierwszej kolejności musisz poznać tajniki kryptografii. Umiejętność łamania szyfrów z pewnością nie raz Ci się przyda podczas misji. Uczniowie Akademii muszą wiedzieć, jak odczytać tekst zapisany w starożytnym języku, jak korzystać z zaszyfrowanych współrzędnych geograficznych i jak rozszyfrować tajne wiadomości.Podróżując korytarzami Akademii, poznasz różne odmiany szyfrów. Zgłębisz tajniki kryptografii, a przy okazji niektóre tajemnice naszej elitarnej szkoły staną przed Tobą otworem. Będziesz rozszyfrowywać wiadomości zakodowane za pomocą liter, liczb, symboli, a nawet obrazków – tak jak przed Tobą robili to wielcy archeolodzy i odkrywcy!Przesyłaj przyjaciołom tajemne notatki, poznaj zakamarki Akademii Odkrywców i zapoznaj się z wieloma odmianami szyfrów. Zwracaj uwagę na szczegóły – nigdy nie wiadomo, które informacje za pewien czas mogą okazać się kluczowe.A teraz… Pora już rozpocząć Wielką Grę Odkrywców!Gratka nie tylko dla miłośników serii stworzonej dla National Geographic.

Oprawa jest miękka. Książka Explorer Academy Akademia Odkrywców Księga szyfrów - Gareth Moore Drogi odkrywco!Witaj w Akademii! Nie ma chwili do stracenia w pierwszej kolejności musisz poznać tajniki kryptografii. Umiejętność łamania szyfrów z pewnością nie raz Ci się przyda podczas...

Abrams Zainspiruje kolejne pokolenie ciekawych świata dzieci do zagłębienia się w naszą rzeczywistość i odkrycia czegoś niezwykłego... - ISBN: 978-83-2747-989-1 Księga szyfrów Tag 9 maja 2019 in Bardzo przyjemna , Dla samodzielnych w czytaniu , Nowości , Objętość: prawie jak encyklopedia , Objętość: więcej, niż sto , Wybitna Drogi odkrywco!Witaj w Akademii! Nie ma chwili do stracenia - w pierwszej kolejności musisz poznać tajniki kryptografii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI