Drogi do zdrowia. Listy terapeutyczne do alkoholików i ich bliskich

Drogi do zdrowia. Listy terapeutyczne do alkoholików i ich bliskich - Piotr Szczukiewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Szczukiewicz
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Drogi do zdrowia. Listy terapeutyczne do alkoholików i ich bliskich.pdf
ISBN
7280372261385

OPIS

Ta książka zawiera opracowane teksty, które ukazały się w latach 1996-2004 w miesięczniku „Świat Problemów” pod wspólnym tytułem Listy do przyjaciela. Dzieliłem się w nich z Czytelnikami moim doświadczeniem w pomaganiu osobom uzależnionym oraz ich rodzinom, adresując je do wszystkich, którzy obracają się w kręgu problemów alkoholowych. Zdecydowana większość tekstów to wspomnienia spotkań z osobami poszukującymi pomocy psychologicznej, ale w części z nich odwołuję się także do moich prywatnych rozmów z ludźmi zmagającymi się z problemem alkoholowych, z którymi łączy mnie znajomość, przyjaźń lub więzi rodzinne. Jedni byli mi już bardzo bliscy, drudzy stali się takimi, gdy otwierali przede mną świat swego życia wewnętrznego i wprowadzali mnie w swoje przeżycia. Dlatego też opowieści o ich sprawach i sposobach dochodzenia do zdrowia wyrażone są tu w formie osobistej – przypominającej listy.Od autora

Opowiada o rozmowach z alkoholikami, którzy próbują przestać pić i z tymi, którzy nie piją od dawna, ale wciąż czegoś szukają. Lektura tej książki, to jak zaglądanie do gabinetu terapeutycznego lub rozmowa z przyjacielem.

Produkt dostępny. Wysyłamy: Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych: Autor: Piotr Szczukiewicz: Wydawca: Eneteia: Rok wydania: 2015: ISBN: 978-83-61538-77-6: Drogi do zdrowia Listy terapeutyczne do alkoholików i ich bliskich - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI