Żubr Pompik. Tropy na śniegu

Żubr Pompik. Tropy na śniegu - Tomasz Samojlik | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Samojlik
WYMIAR
7,74 MB
NAZWA PLIKU
Żubr Pompik. Tropy na śniegu.pdf
ISBN
9434551582755

OPIS

Pompik to wyjątkowy żubr: dociekliwy i ciekawy świata, przyjacielski i chętny do pomocy. Szybko zjednuje sobie mieszkańców lasu i poznaje ich zwyczaje. Zaskakuje trafnymi spostrzeżeniami, choć czasem zdarzają się mu pomyłki. Często dostrzega to, czego nie widzą dorosłe żubry... Ciepła, mądra opowieść dla dzieci i rodziców, pełna ciekawostek z życia zwierząt w lesie, ucząca tolerancji i szacunku dla przyrody. Seria o przygodach Pompika składa się z czterech części, podzielonych zgodnie z porami roku.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Żubr Pompik. Tropy na śniegu i inne opowieści; Co z tą zimą? Żubr Pompik.

Zobacz inne Szkolne artykuły papiernicze, najtańsze i najlepsze oferty, opinie. Z wizytą w Puszczy Białowieskiej - Żubr Pompik: „Tropy na śniegu", „Zapach wiosny", „Letni zmierzch", „Kolory jesieni" Karolina 21 marca 2018 No Comments Kiedy pracę wykonuje się z pasją, a pasja zamienia się w pracę, można się spodziewać, że efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Żubr Pompik. Tropy na śniegu - opis produktu: Pompik to wyjątkowy żubr: dociekliwy i ciekawy świata, przyjacielski i chętny do pomocy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI