Zrozumieć ludzi

Zrozumieć ludzi - Rita Carter | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rita Carter
WYMIAR
6,26 MB
NAZWA PLIKU
Zrozumieć ludzi.pdf
ISBN
1467150404469

OPIS

Ta książka w obrazowy sposób przybliża naukowe fakty dotyczące naszych zachowań; pokazuje, jak zrozumienie danej osoby może sprawić, że staniesz się mistrzem komunikacji, będziesz bardziej przekonujący i lepiej ocenisz motywacje innych. Coraz szybsze tempo komunikacji we współczesnym świecie powoduje, że jeszcze ważniejsze jest właściwe interpretowanie postaw, z którymi spotykasz się na co dzień.W 20 lekcjach Rita Carter tłumaczy sygnały, które ujawniają prawdziwe uczucia i intencje drugiej osoby, oraz pokazuje, jak odbijają się one na naszych relacjach z innymi. Dzięki zgromadzonemu tutaj materiałowi poznasz skuteczne metody wpływania na ludzi i podstawowe wzorce zachowań, które kształtują nasz sposób komunikacji. Poszerzenie wiedzy w tym zakresie będzie twoim kluczem do sukcesu!

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Re: Zrozumieć ludzi Autor: ~orzel74 2019-05-04 07:56 1 Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Opis: Zrozumieć ludzi - Rita Carter.

Cytaty o zrozumieniu Zrozumieć siebie i innych oprac. Joanna Tatkowska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI