Zarządzanie cyklem życia organizacji. Metodologia Adizesa

Zarządzanie cyklem życia organizacji. Metodologia Adizesa - Ichak Kalderon Adizes | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ichak Kalderon Adizes
WYMIAR
3,33 MB
NAZWA PLIKU
Zarządzanie cyklem życia organizacji. Metodologia Adizesa.pdf
ISBN
1388112927481

OPIS

Ta książka przeznaczona jest dla wszystkich liderów odpowiedzialnych za zarządzanie zmianą w swojej organizacji. To pierwsza książka dr. Adizesa w dwutomowej serii, w której prezentuje opracowaną przez siebie teorię cyklu życia organizacji oraz zasady wprowadzania zmian organizacyjnych, które stosuje w praktyce i wciąż udoskonala od ponad czterdziestu lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jaki jest cykl życia firmy, skąd biorą się problemy dojrzałych firm i co zrobić, by im zapobiec, jak najszybciej sięgnij po pracę prof. Ichaka Adizesa. Znajdziesz w niej opis błyskotliwej metody pozwalającej wlać nowe życie w skostniałe struktury firmy i doprowadzić ją do rozkwitu. Prezentowana tu teoria poparta jest wieloma konkretnymi przykładami, a najlepszym dowodem na skuteczność proponowanych działań jest fantastyczny rozwój organizacji takich jak Bank of America czy Domino's Pizza, które stosują tę tajemniczą metodę.Metodologia Adizes przyczyniła się do poprawy komunikacji wewnętrznej w firmie oraz pomogła nam zaakceptować zmianę jako naturalne zjawisko i szansę na ciągły rozwój.Samuel H. Armacost, były prezes Bank of AmericaMetodologia Adizes okazała się przydatna w procesie podejmowania decyzji politycznych.David Oddsson, były premier IslandiiMetodologia Adizes jest głęboka w swej prostocie. Dzięki niej stałem się lepszym menedżerem, ponieważ poznałem swoje mocne i słabe strony, a następnie zbudowałem zespół złożony z uzupełniających się osób.Charles Schwab, założyciel domu maklerskiegoDr Ichak Kalderon Adizes - wybitny ekspert w dziedzinie zarządzania, wykładający na czołowych amerykańskich uniwersytetach. Doradca wielu premierów, członków administracji publicznej, właścicieli startupów i firm z listy "Fortune 100", autor 20 książek przetłumaczonych na 26 języków.

Metodologia Adizesa - Adizes Ichak Kalderon - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Adizesa w dwutomowej serii, w której prezentuje opracowaną przez siebie teorię cyklu życia organizacji oraz zasady wprowadzania zmian organizacyjnych, które stosuje w praktyce i wciąż udoskonala od ponad czterdziestu lat. Jeśli chcesz ... "BYSTRZAK" sklep z zabawkai edukacyjnymi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI