Sceny rozbierane

Sceny rozbierane - Radosław Piwowarski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Radosław Piwowarski
WYMIAR
7,27 MB
NAZWA PLIKU
Sceny rozbierane.pdf
ISBN
9847938140630

OPIS

Jak rodzą się gwiazdy i kończą wielkie kariery? Co dzieje się na planie, za kulisami, w garderobie?Historie towarzyszące powstawaniu filmu bywają równie pasjonujące co sam film.Życie często przerasta kino. Radosław Piwowarski, jeden z najlepszych polskich reżyserów, zna wiele takich przypadków.Wszystkie historie opowiedziane w tej książce zdarzyły się naprawdę: o mistrzu, który omal nie zginął, kręcąc film w języku, którego nie znał; o upartym autorze scenariuszy, czyhającym na decydenta nawet w toalecie; o cnotliwej debiutantce, która bardzo chciała powtarzać sceny jak najbardziej rozebrane; o bardzo znanym aktorze, który miał osobistego anioła stróża chroniącego go przed kontaktem z alkoholem.

Osobiście uważam że nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Ciało aktora czy aktorki jest ich narzędziem pracy - oczywiście w momencie kiedy dana scena rozbierana jest zrobiona bez żadnego głębszego przekazu jest przerostem formy nad ... Salma Hayek wspomina rozbierane sceny z Antonio Banderasem.

Niepokojące dane naukowców. Ważny sukces Zagłębia Lubin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI