Przestępca z zasadami. Biografia subiektywna

Przestępca z zasadami. Biografia subiektywna - Philippe Jaenada | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philippe Jaenada
WYMIAR
12,85 MB
NAZWA PLIKU
Przestępca z zasadami. Biografia subiektywna.pdf
ISBN
4960242830813

OPIS

Oparta na faktach opowieść o współczesnym Arsenie Lupin. Bruno Sulak - złoczyńca-dżentelmen - żył naprawdę. Na początku lat 80. dwudziestego wieku był najbardziej poszukiwanym człowiekiem we Francji. W innych okolicznościach mógłby zostać najlepszym francuskim gliną, ale przypadek sprawił, że został przestępcą i jednocześnie najbardziej fascynującą postacią swoich czasów. Philippe Jaenada pieczołowicie odtwarza losy Sulaka i jego ewolucję jako gangstera. Nie szczędzi czytelnikom anegdot i szerokiego tła historyczno-społecznego, a bohaterowiwyrazów sympatii (a może nawet uznania) dla jego bezkrwawych i pełnych fantazji poczynań.

Biografia subiektywna. nr kat.: 1302949 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub-75% na czwarty produkt lub -45% na trzeci produkt lub-25% na drugi produkt ... Przestępca z zasadami.

Bruno Sulak - złoczyńca-dżentelmen - żył naprawdę. Na początku lat 80.

POWIĄZANE KSIĄŻKI