Program przywracania równowagi jelitowej

Program przywracania równowagi jelitowej - Brenda Watson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brenda Watson
WYMIAR
6,39 MB
NAZWA PLIKU
Program przywracania równowagi jelitowej.pdf
ISBN
7519567133104

OPIS

Certyfikowana konsultantka dietetyczna i ekspertka od zdrowia układu pokarmowego, Brenda Watson, dzieli się swoim odkryciem dotyczącym istnienia mało znanego powiązania między przybieraniem na wadze, a nierównowagą bakteryjną w jelitach. Nazywa to czynnikiem jelitowym. Wyjaśnia działanie układu pokarmowego i podaje instrukcje, dzięki którym zdołasz osiągnąć zdrowy ekosystem bakteryjny. Zmniejszy się Twoje łaknienie, a organizm będzie wchłaniał mniej kalorii z pożywienia i odkładał mniejsze ilości tłuszczu. Poznasz również znaczenie probiotyków w zapobieganiu wahaniom nastroju. W tej książce znajdziesz łatwy do wdrożenia 14-dniowy plan odżywiania, wiele przepisów kulinarnych, które pomogą Ci osiągnąć i utrzymać równowagę jelitową.Zdrowe jelita, zdrowe ciało.

Nie tylko zadbasz o stan układu pokarmowego , ale dzięki niemu także pozbędziesz się wszelkich stanów zapalnych, uczucia niepokoju i depresji ... Książka Program przywracania równowagi jelitowej. Doskonałe trawienie, odporność i zdrowe emocje autorstwa Watson Brenda , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Okładka: miękka. Data Premiery: 2016-02-22 ... Na naszych półkach z książkami o zdrowiu znajdziecie także ciekawy poradnik autorstwa Brendy Watson oraz dr Leonarda Smitha, pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI