Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje - Lodro Rinzler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lodro Rinzler
WYMIAR
8,54 MB
NAZWA PLIKU
Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje.pdf
ISBN
6421711926682

OPIS

"Autorzy wywodzą się z zupełnie odmiennych kręgów kulturowych i wyznaniowych, a ich książka gładko łączy filozofię buddyjską z kulturą chrześcijańską. W ich publikacji znajdziesz uniwersalne nauki połączone z medytacjami, ćwiczeniami i praktycznymi poradami. Dzięki nim dowiesz się, czym jest bycie singlem i co daje chodzenie na randki, zanim się wejdzie w długotrwałe związki. Poznasz prawdę o seksie, stabilności oraz rozstaniu. Wszystkie etapy tego cyklu są czymś naturalnym i można przez nie przechodzić z otwartym sercem. W związkach mogą pojawiać się zarówno wzloty, jak i upadki, a ta książka przygotuje każdego do tych zmian. Jej kwintesencję stanowi nauka, jak kochać siebie i dlaczego jesteś godzien bezwarunkowej miłości.Pokochaj siebie, pokochaj innych!"

Sprawdzone metody na zdrowe relacje", Lodro Rinzler Meggan Watterson, wyd. Studio Astropsychologii.

Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Relacje mogą uczynić nasze życie łatwiejszym, ale również zmienić codzienność w koszmar. Niestety, dla większości z ludzi są one źródłem problemów, a najwięcej kłopotów nastręczają najważniejsze z relacji, czyli te z samym sobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI