Nagrody (wydanie pocketowe)

Nagrody (wydanie pocketowe) - Erich Segal | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erich Segal
WYMIAR
4,72 MB
NAZWA PLIKU
Nagrody (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
4111318062251

OPIS

Opowieść o miłości, zdradzie, ambicjach i trudnych wyborach.Bohaterowie książki to troje ambitnych lekarzy i naukowców walczących o najwyższe z trofeów - Nagrodę Nobla. Adam Coopersmith - błyskotliwy, oddany pacjentom lekarz-immunolog, którego odkrycia mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa ciąży. Sandy Raven - genialny naukowiec, geriatra, wynalazca sposobu na powstrzymanie procesu starzenia się komórek ludzkich oraz Isabel de Costa - cudowne dziecko, wyśmienity fizyk, rozdarta między ojca, któremu wszystko zawdzięcza, a młodego mężczyznę, którego kocha. Niezapomniane postacie, miłość, tragedie, zdrada, ambicje, trudne wybory - to wszystko czyni z 'Nagród' powieść, od której nie sposób się oderwać.

Jednak nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku, zmuszona do taszczenia ze sobą butli z tlenem i poddawania się ciężkim kuracjom. W świetle księżyca (wydanie pocketowe), Dean Koontz - Możesz mi zaufać te właśnie słowa usłyszał Dylan O Connor, siedząc związany w ciemnym pokoju motelowym, od człowieka, (wydanie pocketowe) Santa Montefiore. Wydawnictwo: Świat Książki; Oprawa: broszurowa „Nikt tak pięknie nie mówi o miłości jak Santa Montefiore".

Sean Jackson hucznie obchodzi swoje pięćdziesiąte urodziny. Impreza kończy się jednak katastrofą i wielkim skandalem, gdy jedna z ... Michel Bussi jest autorem książek Samolot bez niej (nagrody: Prix Maison de la Presse i Prix du Roman populaire 2012) i Nie puszczaj mojej dłoni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI