Na przekór nocy

Na przekór nocy - Estelle Laure | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Estelle Laure
WYMIAR
12,50 MB
NAZWA PLIKU
Na przekór nocy.pdf
ISBN
5777869122166

OPIS

Czy najwspanialsze rzeczy mogą przytrafić się w najgorszym czasie?Jej ojciec zachorował psychicznie, a matka odeszła. Pozostały jej rachunki do spłacenia i młodsza siostra, którą musi się opiekować. To z pewnością nie jest dobry czas, aby rozważna, siedemnastoletnia Lucille znalazła miłość swojego życia.Jednak miłość – trudne, zaskakujące uczucie – spada na nią gdy poznaje Digby’ego Jonesa, starszego brata swej najlepszej przyjaciółki.Doskonale napisana, rozbudzająca zmysły debiutancka powieść Estelle Laure trzyma czytelników w napięciu do ostatniej strony.

Pozostały jej rachunki do spłacenia i młodsza siostra, którą musi się opiekować. To z pewnością nie jest dobry czas, aby rozważna, siedemnastoletnia Lucille znalazła ... 📺 Ostatniej nocy (2020) Narvalo - Barwne anegdoty, którymi można raczyć kumpli - oto jeden z największych pożytków z przeróżnych przygód.

Tysiące opinii, dobrych książek i nowości wydawniczych czeka na Ciebie! Kup teraz na Allegro.pl za 24,99 zł - Na przekór nocy z miasta Białystok. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI