Marzenia na agrafce

Marzenia na agrafce - Barbara Spychalska-Granica | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Spychalska-Granica
WYMIAR
8,51 MB
NAZWA PLIKU
Marzenia na agrafce.pdf
ISBN
4412938809619

OPIS

Lato to pora słonecznych plaż, bosych stóp, zwiewnych sukienek i... miłości. To właśnie o niej marzy Bogumiła, dziewczyna pełna kompleksów, walcząca z nadwagą i przykrymi wspomnieniami. Liczy na to, że wyjazd z Rafałem nad Bałtyk okaże się pod każdym względem przełomowy.Niestety, wymarzone wakacje od początku nie przebiegają tak, jak sobie zaplanowała. W nadmorskiej miejscowości zjawia się sama i od razu - w niezbyt miłych okolicznościach - poznaje Waldemara, samotnego mężczyznę z kilkuletnim synem. Niebawem na horyzoncie pojawia się przystojny Karol, a na dodatek okazuje się, że Rafał jednak przyjeżdża nad morze...Pobyt nad Bałtykiem dostarczy Bogumile niezapomnianych wrażeń, ale czy będzie umiała wybrać to, co dla niej najlepsze?

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Niestety, wymarzone wakacje od początku nie przebiegają tak, jak sobie zaplanowała. W nadmorskiej ... ☞ Ebook - epub, mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI