Ludowa historia Stanów Zjednoczonych. Od roku 1492 do dziś

Ludowa historia Stanów Zjednoczonych. Od roku 1492 do dziś - Howard Zinn | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Howard Zinn
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Ludowa historia Stanów Zjednoczonych. Od roku 1492 do dziś.pdf
ISBN
9290024017055

OPIS

To jedna z tych książek, które naprawdę powinien przeczytać każdy. Ta wyjątkowa historia Stanów Zjednoczonych opowiedziana jest z perspektywy jej ofiar: rdzennych amerykanów, czarnych, robotników, kobiet, imigrantów i biednych.Howard Zinn ze skrupulatnością i swadą opisał wszystko to, o czym Amerykanie czasem woleliby nie pamiętać, ale o czym zapomnieć nie powinniśmy nigdy. Ludową historię Stanów Zjednoczonych czyta się jak kryminał.Ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy!Jedna z ulubionych książek Davida Bowiego i Matta Damona.Książka została poprzedzona wstępem Artura Domosławskiego.

"Ludowa historia Stanów Zjednoczonych. Od roku 1492 do dziś" ukazała się w Serii Historycznej Wydawnictwa ... Ludowa historia Stanów Zjednoczonych.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Howard Zinn, Ludowa historia Stanów Zjednoczonych. Od roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI