Coś więcej niż liczenie

Coś więcej niż liczenie - Elena Veronesi | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elena Veronesi
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Coś więcej niż liczenie.pdf
ISBN
6328697357113

OPIS

Liczby powiedziały : dosyć!Są znużone wystawaniem w schludnych kolumnach na stronach szkolnych zeszytów!Udowodnią, że stanowią część twojego codziennego życia! Będą się ukrywać tam, gdzie w ogóle się ich nie spodziewasz, gotowe uczestniczyć w grach, kolorowankach, podstępnych zagadkach i zawiłych labiryntach! Czasami przywdziewają zaskakujące przebrania! Rozejrzyj się wokół: liczby są gotowe do gry!

z o.o.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Liczby powiedziały : dosyć!Są znużone wystawaniem w schludnych kolumnach na stronach szkolnych zeszytów!Udowodnią, że stanowią część twojego codziennego życia! Będą się ukrywać tam, gdzie w ogóle się ich nie spodziewasz, gotowe uczestniczyć w grach, kolorowankach, podstępnych ... Coś więcej niż liczenie - Elena Veronesi - opis książki: Liczby powiedziały : dosyć! Są znużone wystawaniem w schludnych kolumnach na stronach szkolnych zeszytów! Udowodnią, że stanowią część twojego codziennego życia! Będą się ukrywać tam, gdzie w ogóle się ich nie spodziewasz, gotowe uczestniczyć w grach, kolorowankach ... Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Coś więcej niż liczenie Twoja ocena.

Problem może pojawiać się, kiedy faktury zawierają więcej niż jedną pozycję. Zanim z niepokojem w głosie wydasz wyrok, że Twój program do faktur źle liczy, zapoznaj się z naszą analizą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI