ABC poznajemy literki

ABC poznajemy literki - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,8 MB
NAZWA PLIKU
ABC poznajemy literki.pdf
ISBN
6909735138857

OPIS

Pierwszym ważnym krokiem w nauce jest poznanie liter. Ten zeszyt zabaw i ćwiczeń ułatwi twojemu dziecku zapamiętanie liter. Karty edukacyjne zamieszczone w zeszycie są nowatorskim rozwiązaniem – pozwolą tobie i twojemu dziecku ciekawie spędzić czas, a przy okazji utrwalić wiedzę.

Inne słowa na literę O, której się uczymy, to m.in.: ogórek, orzechy i owoce, które kształtem często przypominają właśnie literę O. Jeśli myślicie, że nauka alfabetu jest trudna i męcząca to po obejrzeniu tego odcinka zmienicie zdanie. Kosmita UBU w ciekawy i śmieszny sposób nauczy Was ws... W naszej ofercie znajdziesz zarówno ramki, wizytówki, literki, wieszaki, miarki i wiele innych ozdób wykonany w pełni z drewna.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Poznajemy literki ABC 74 kolorowe naklejki Books&Fun 356764. Dzięki tym prostym i kolorowym ćwiczeniom poznacie literki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI