Z niebem, ze światem, z tobą

Z niebem, ze światem, z tobą - Anna Keryl | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Keryl
WYMIAR
4,15 MB
NAZWA PLIKU
Z niebem, ze światem, z tobą.pdf
ISBN
7938662628340

OPIS

Wielka księga wierszy Anny Keryl, która trafia dziś do rąk polskich czytelników nie stanowi absolutnej całości dokonań autorki. Zgromadzone tutaj wiersze stanowią raczej znakomitą antologiczną większość tego, co Anna Keryl napisała w latach 1980–2015."Z niebem, ze światem, z tobą" oraz towarzyszące tej książce komentarze to oczywiście zwieńczenie pewnego, dość powolnego, procesu wypływania Anny Keryl na powierzchnię polskiej kultury.Choć światło dzienne ujrzała póki co niewielka część jej dorobku, Anna Keryl jest autorką, którą już czytano (prawie 20 lat temu!) i o której już trochę pisano. Jak wygląda zatem stan badań nad jej twórczością i jej recepcja? J. F. Fert, poproszony kiedyś przeze mnie o wyrażenie krótkiej opinii o pisarstwie Keryl, napisał w roku 2013, czyli praktycznie wczoraj: „Nazwiska Anna Keryl (rocznik 1959) próżno szukać w popularnych leksykonach literackich, a Internet nie podaje nawet większych informacji biograficznych.To zdumiewające, że autorka tylu znakomitych wierszy egzystuje jakby poza podstawowym obiegiem literackim, choć znał jej wiersze i wysoko cenił sam Czesław Miłosz.

4-godzinne ciało Timothy Ferriss epub. 4.50 z Paddington Agatha Christie.

"Z niebem, ze światem, z tobą" oraz towarzyszące tej książce komentarze to oczywiście zwieńczenie pewnego, dość ... Z niebem, ze światem, z Tobą już od 69,00 zł - od 69,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Poezja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Z niebem, ze światem, z Tobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI