Świat Cande. Mój pamiętnik, twój pamiętnik

Świat Cande. Mój pamiętnik, twój pamiętnik - Candelaria Molfese | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Candelaria Molfese
WYMIAR
12,23 MB
NAZWA PLIKU
Świat Cande. Mój pamiętnik, twój pamiętnik.pdf
ISBN
9514289211485

OPIS

Świat Cande to nie jest zwykła książka - niby to mój pamiętnik, ale znajdziesz w nim miejsce na spisanie własnego pamiętnika!Zamieściłam tu wszystko, co zawsze chciałaś wiedzieć o mnie, a także wiele innych rzeczy, na przykład:Wieści o moim życiu, o moich przyjaciołach i moje sekrety;Najlepsze porady dotyczące malowania paznokci, makijażu, mody;Fryzury, które sprawią, że będziesz wyglądać super;Najsmaczniejsze i najzdrowsze przepisy;Wspaniałe zdjęcia.Będziesz mogła opisać w nim swoje upodobania, pomysły i sekrety i odkryć, co nas łączy. Świat Cande to nie tylko mój świat! To także twój świat!

Wydawnictwo Rebis - wydawca książek i albumów o szerokiej tematyce i dobrym odbiorze, który dla szeregu tytułów z łatwością przekracza 100 tys. egz.

Zamieściłam tu wszystko, co zawsze chciałaś wiedzieć o mnie, a także wiele innych rzeczy, na przykład: Wieści o moim życiu, o moich przyjaciołach i moje sekrety, Świat Cande to nie jest zwykła książka - niby to mój pamiętnik, ale znajdziesz w nim miejsce na spisanie własnego pamiętnika! Zamieściłam tu wszystko, co zawsze chciałaś wiedzieć o mnie, a także wiele innych rzeczy, na przykład: Wieści o moim życi... Kup książkę "Świat Cande. Mój pamiętnik, twój pamiętnik", Candelaria Molfese online w księgarni internetowej Domu Wydawniczego REBIS.

POWIĄZANE KSIĄŻKI