Piraci. Zabawy kreatywne

Piraci. Zabawy kreatywne - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,31 MB
NAZWA PLIKU
Piraci. Zabawy kreatywne.pdf
ISBN
2229272664991

OPIS

Książka gwarantuje wspaniałą i twórczą zabawę. Zaprojektowana została tak, aby pobudzać i rozwijać kreatywność najmłodszych artystów. Różnorodność zadań zapewnia rozwój zainteresowań i dużo dobrej zabawy w gronie przyjaciół:- 12 plakatów do wyklejania za pomocą 1000 naklejek rozwija kreatywność i wyobraźnię.- 3000 rysunków do pokolorowania uczy koncentracji i rozwija zdolności manualne.- Zabawa w wyszukiwanie szczegółów na rysunkach uczy spostrzegawczości i rozbudza zdolność obserwacji.- Budowa statku pirackiego, który trzeba wyciąć, skleić i pomalować wspomaga rozwój psychomotoryczny.- Projekty masek i kapeluszy zachęcają dziecko do przebrania się za pirata i przyczyniają do pobudzenia wyobraźni i kreatywności.

Eva M. Gey ISBN:9788363550134 - Książki - Literatura dla dzieci - Książki zabawki.

Najlepsze produkty w przystępnych cenach kupisz tylko tutaj ! KREATYWNE - zapoznaj się z listą produktów. Po kliknięciu na obrazek zobaczysz większe zdjęcia i opis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI