Księga małego alergika

Księga małego alergika - Robert Sears | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Sears
WYMIAR
8,85 MB
NAZWA PLIKU
Księga małego alergika.pdf
ISBN
4730205614814

OPIS

"Księga małego alergika. Podręcznik rodzica - alergie pokarmowe, wziewne i kontaktowe"Na dolegliwości związane z alergią cierpi z roku na rok coraz więcej dzieci. „Księga małego alergika” to kompleksowy przewodnik dla wszystkich rodziców, którzy chcą bardziej świadomie zadbać o zdrowie swojego dziecka.Nieleczone problemy małych alergików – zatkany nos, swędząca skóra czy bóle brzucha – mogą prowadzić do wielu poważnych schorzeń, takich jak astma, egzema, zapalenie jelit, a nawet do problemów neurologicznych. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma już zdiagnozowaną alergię, czy dopiero ją u niego podejrzewasz, w „Księdze małego alergika” znajdziesz wiele przydatnych i opartych na najnowszych badaniach informacji, które pomogą Ci poprawić stan zdrowia dziecka.William i Robert Searsowie, ojciec i syn, to znani na całym świecie pediatrzy i autorzy wielu wydanych również w Polsce poradników dla rodziców. W tej książce przedstawiają nie tylko przyjazny dla dziecka plan wspierania leczenia, ale też uczą, jak zapobiegać alergiom i ich objawom.W „Księdze małego alergika” znajdziesz informacje na temat:– przyczyn występowania alergii wziewnych, kontaktowych, pokarmowych,– diagnostyki alergii i dostępnych testów,– różnicy między alergią a nietolerancją.Dowiesz się, w jaki sposób:– zadbać o dziecko z astmą,– unikać najczęstszych alergenów,– poprawić jakość życia małego alergika i całej jego rodziny.W serii ukazały się już:Księga Rodzicielstwa BliskościKsięga ciążyKsięga dzieckaKsięga wymagającego dziecka

Nieleczone problemy małych alergików - zatkany nos, swędząca skóra czy bóle brzucha - mogą prowadzić do wielu poważnych schorzeń, takich jak astma, egzema, zapalenie jelit, a nawet ... Księga małego alergika. Na dolegliwości związane z alergią cierpi z roku na rok coraz więcej dzieci.

„Księga małego alergika" to kompleksowy przewodnik dla wszystkich rodziców, którzy chcą bardziej świadomie zadbać o zdrowie swojego dziecka. 7 subiektywnych powodów, aby mieć „Księgę małego alergika" w domu: autorzy nie boją się mówić wprost o kontrowersjach wokół żywności GMO i o tym, jak mieszanie genów między gatunkami roślin wpływa na wzrost przypadków alergii (np. doklejenie genów orzeszków ziemnych do genów kukurydzy).; Searsowie mają odwagę mówić o tym, że szczepionki mogą pogorszyć stan ... Informacje o KSIĘGA MAŁEGO ALERGIKA - 8343273166 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI