Kraków i okolice. Travelbook. Wydanie 2

Kraków i okolice. Travelbook. Wydanie 2 - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,38 MB
NAZWA PLIKU
Kraków i okolice. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
4603373344761

OPIS

Kraków to ulubione miasto artystów, literatów i studentów, turystów z całego świata i wszystkich miłośników historii. Dawna stolica Polski tętni życiem przez cały rok i zachęca do nieśpiesznych spacerów malowniczymi uliczkami, z których każda ma swoją bogatą historię. Liczne muzea kryją skarby kultury narodowej. Przytulne knajpki zapełniają się barwną klientelą nie tylko wieczorami. Warto wybrać się również w okolice Krakowa, które zaskoczą różnorodnością miejsc godnych uwagi.Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią zaplanowanie podróży. Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dobrane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Natomiast dokładną premierę miała w 2016-04-18 Co więcej, książka Kraków i okolice. Informacje o Kraków i okolice Travelbook Wydanie 2 - 6851171396 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-06-06 - cena 15,80 zł Informacje o KRAKÓW I OKOLICE.

Książka w kategorii Podróże. Okładka miękka ze skrzydełkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI