Ilustrowana Biblia w 365 opowieściach

Ilustrowana Biblia w 365 opowieściach - Svetlana Kurćubić Ružić | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Svetlana Kurćubić Ružić
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Ilustrowana Biblia w 365 opowieściach.pdf
ISBN
8837160394290

OPIS

Opracowanie historii biblijnych dla dzieci to zadanie tylko z pozoru łatwe. Twórcy ksiąg biblijnych uciekali się do opowieści przekazujących uniwersalne prawdy – tę samą metodę stosował Jezus, aby jego słowa docierały nie tylko do ludzi wykształconych. Autorka, Svetlana Kurćubić Ružić, idzie w ich ślady – wyznacza sobie cel: dostosować język Biblii do poziomu dzieci. Udało się to osiągnąć również dzięki talentowi ilustratora – Nebojša Đuranović to jeden z najbardziej cenionych współczesnych artystów. A więc powstała książka napisana przystępnym językiem, którą można czytać przez cały rok.

Twórcy ksiąg biblijnych uciekali się do opowieści przekazujących uniwersalne prawdy tę samą metodę stosował Jezus, aby jego słowa docierały nie tylko do ludzi wykształconych. Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Ilustrowana Biblia w 365 opowieściach Twoja ocena. Ocena ogólna.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Informacje o ILUSTROWANA BIBLIA W 365 OPOWIEŚCIACH - 8604102605 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI