Hotel Bankrut

Hotel Bankrut - Magdalena Żelazowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Żelazowska
WYMIAR
10,7 MB
NAZWA PLIKU
Hotel Bankrut.pdf
ISBN
4268199817610

OPIS

Spowolnienie, zapaść, recesja. Kryzys od kilku lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Ten ekonomiczny często przeradza się w osobisty. Każdy przeżywa go na swój sposób.Bezrobotna menedżerka z kredytem we franku, absolwentka na śmieciowej umowie, emerytka ledwie wiążąca koniec z końcem i drobny przedsiębiorca, który splajtował. Co ich łączy? Dzielone z oszczędności mieszkanie. Dręczący ich bezwzględny pracownik banku. A także o wiele więcej, niż mogliby przypuszczać.Czy tracąc wszystko można coś zyskać? Jedno jest pewne: każdy kryzys prowadzi do przełomu.Magdalena Żelazowska - dziennikarka, pisarka, felietonistka. Prowadzi blog podróżniczy www.zgubsietam.pl. Jest autorką głośnej powieści "Zachłanni", opowiadającej o pokoleniu tzw. "słoików".

Kryzys od kilku lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Ten ekonomiczny często przeradza się w Hotel Bankrut to wiarygodna i gorzka powieść obyczajowa, w której znajdziemy okruchy doskonale znanego nam życia.

Używany - dobry. Hotel Bankrut-20 % Pobierz fragment (epub) Pobierz fragment (mobi) PROMOCJA. Hotel Bankrut.

POWIĄZANE KSIĄŻKI