Dziewczyna z perłą (wydanie pocketowe)

Dziewczyna z perłą (wydanie pocketowe) - Tracy Chevalier | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tracy Chevalier
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna z perłą (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
7103738426141

OPIS

Szesnastoletnia Griet po wypadku ojca musi iść na służbę do domu Johannesa Vermeera. Tylko wrodzony spokój i rozwaga pozwalają jej przetrwać wśród gromadki dzieci, histerycznej i zazdrosnej żony malarza, jego apodyktycznej teściowej i broniącej swojego statusu dotychczasowej służącej.Mimo różnicy w wykształceniu i pozycji społecznej Vermeer dostrzega w dziewczynie sprzątającej jego pracownię wrażliwość w patrzeniu na kształty i kolory. Ona natomiast zaczyna rozpoznawać zamysły artystyczne swego chlebodawcy, a z czasem nawet zdobywa się na odwagę, żeby nieśmiało wyrazić swoje zdanie. Między mistrzem a służącą stopniowo rodzi się wzajemna fascynacja, która przejawia się w nielicznych słowach i powściągliwych gestach.Czy przerodzi się ona w coś więcej, czy jej owocem będzie „tylko” portret intrygujący wielbicieli talentu Varmeera?

Przeczytaj recenzję Dziewczyna z perłą. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dziewczyna z perłą na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Dostawa od 0 zł. Sprawdź gdzie kupić w 29 min. £3.05 - najszybciej sprzedajĄcy siĘ debiut dla dorosŁych w historii brytyjskiego rynku
co 6 sekund ktoŚ w stanach zjednoczonych kupuje tĘ ksiĄŻkĘ
miliony egzemplarzy sprzedanych na caŁym Świecie
Prawa do wydania jej pierwszej powieści kupiły 44 kraje, zaś prawa filmowe sprzedano wytwórni Dreamworks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI