Zaczarowane istoty

Zaczarowane istoty Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,24 MB
NAZWA PLIKU
Zaczarowane istoty.pdf
ISBN
8051759735521

OPIS

Sztuka relaksu i rozrywkiZaczarowana kolekcja Anastasii CatrisPonad 350 000 egzemplarzy sprzedanych w Anglii w 3 miesiące!Oto fantazyjne, bogate, piękne rysunki znanej ilustratorki Anastasii Catris. Jejmagiczne istoty czekają, byś je ożywił. Odpręż się, rozluźnij i odkryj w sobie artystę, kiedy będziesz wypełniał kolorami te zachwycające strony.

Kompania jest naturalnie przystosowana do pór roku i faz księżyca i mogą być bardzo pomocne dla uczących się nowych... Zaczarowane Wyspy (Wyspy Cienia) - łańcuch wysp na Belegaerze, ciągnący się z północy na południe. Zostały utworzone w czasie ukrycia Valinoru (lub wcześniej, już po zburzeniu Latarni), a ich zadaniem było zamknięcie drogi na zachód. Koloruj i relaksuj się w zaczarowanym świecie niezwykłych istot stworzonych wyobraźnią człowieka.

Dokładnie sprawdź zarówno zdjęcia i porównać je ze sobą. Zaczarowana kolekcja Anastasii Catris. Teraz wszystkie nasze kolorowanki na papierze nieprzebijającym, który wytrzyma flamastry, farby akwarelowe i plakatowe, cienkopisy i kredki! Wyspy zaczarowane - zbiór esejów Waldemara Łysiaka o kulturze włoskiej wydany w roku 1974 nakładem Instytutu Wydawniczego „Pax".

POWIĄZANE KSIĄŻKI