Uważność w praktyce. Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka

Uważność w praktyce. Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka - Maciej Wielobób | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Wielobób
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Uważność w praktyce. Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka.pdf
ISBN
9847001352942

OPIS

Uważność. Niespieszność. Koncentracja. We współczesnym, dziko pędzącym świecie, w którym każdy stara się zrobić dwieście rzeczy naraz, posługiwanie się tymi pojęciami wydaje się wręcz niestosowne. Kto z nas, niewolników terminarzy i smartfonów, wciąż próbujących nadgonić stracony czas, ma szansę zatrzymać się na chwilę, wyłączyć z głównego nurtu, uspokoić oddech i zmysły? Kto odważy się przestać myśleć zadaniowo i racjonalizować swoje odczucia? I czy naprawdę warto to zrobić?Uważność jest jedną z dróg do zrozumienia swojego miejsca na ziemi. To pewien specyficzny rodzaj koncentracji na tym, co “tu i teraz”, a także przeżycie mistyczne, którego najwyższą formą jest odczucie istoty własnej Obecności. Świadome praktykowanie uważności pozwala nam dotrzeć do niedefiniowalnych pokładów swojego człowieczeństwa, a w konsekwencji prowadzić na co dzień pełniejsze, bardziej harmonijne życie. Ale nie ma się co oszukiwać: w dzisiejszym świecie nie jest to takie proste. Dlatego właśnie warto zapoznać się z książką Maciej Wieloboba, który proponuje konkretne techniki zwiększania swojej uważności, a także jasno i otwarcie pisze o tym, jak je praktykować i jak dzięki nim zaakceptować rzeczywistość.“W zgiełku ulicznym, zamęcie życia zachowaj pokój ze swą duszą...”(Desiderate)Uważność i JednośćKoncepcja umysłu w jodze klasycznejEzoteryczna koncepcja ciałaPsychologia sufichPięć żywiołów — ziemia, woda, ogień, powietrze, eterŚwiadomość ciała, mudry i modlitwaEtyka działania oraz zmiana postaw i zachowańIntrospekcjaPranajama i uważnośćKoncentracja i medytacja

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r UWAŻNOŚĆ W PRAKTYCE Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka Cena: 29,70 PLN Opis słownikowy Autor Wielobób Maciej ISBN 978-83-283-1453-5 Rok wydania 2016 Wydawca Helion Wysyłamy Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych Tabela cech produktu Okładka Miękka ze skrzydełkami Liczba stron 192 Format 14.0x21.0cm ... Posted in Książki, Styl życia Tagged Jóga, jogasutry Patańdźalego, Maciej Wielobób, medytacja, mudry, pranajama, sufizm uniwersalny, technika oddechu, tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka, uważność w praktyce "Uważność w praktyce" to profesjonalny, choć może nieco trudny w odbiorze dla kompletnego laika (takiego jak ja), przewodnik po świecie jogi i medytacji. Myślę, że bardziej doświadczone w tym temacie osoby znajdą w nim to, czego szukają, i to właśnie im szczególnie polecam tę publikację. Kto z nas, niewolników terminarzy i smartfonów, wciąż próbujących nadgonić stracony czas, ma szansę zatrzymać się na chwilę, wyłączyć z głównego nurtu, uspokoić oddech i zmysły? Uważność.

Kto z nas, niewolników terminarzy i smartfonów, wciąż próbujących nadgonić stracony czas, ma szansę zatrzymać się na chwilę, wyłączyć z głównego nurtu, uspokoić... Tytuł: Uważność w praktyce Podtytuł: Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka Autor: Wielobób Maciej Wydawnictwo: Sensus ISBN: 9788328314535 Języki: polski Rok wydania: 2016 Ilość stron: 192 Format: 14.0x21.0cm Oprawa: Miękka ze skrzydełkami Waga: 0.275 kg Książki w oprawie: miękka podobne do Uważność w praktyce Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka Promocja 1 Twoja kompetentna rodzina Nowe drogi wychowania Uważność. Niespieszność.

POWIĄZANE KSIĄŻKI