Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać

Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać - Sebastian Kotow | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastian Kotow
WYMIAR
12,68 MB
NAZWA PLIKU
Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać.pdf
ISBN
9204970345226

OPIS

Myśl w stronę rozwoju Otaczająca nas rzeczywistość ewoluuje. Wiedza i technologia dają nowe możliwości i podpowiadają rozwiązania, o jakich nam się wcześniej nie śniło. Korzysta z nich jednak ułamek społeczeństwa — ludzie kreatywni i nastawieni na rozwój. Tylko oni wciąż na nowo adaptują się, uczą i zdobywają zawodowe oraz życiowe szczyty. W tym samym czasie reszta porzuca marzenia, buntuje się przeciwko światu i zachodzącym zmianom, staje się tłem dla gwiazd. Mimo równych szans na początku drogi jedni wygrywają, inni się poddają. Dlaczego?Odpowiedź tkwi w sposobie myślenia. Ludzie lubiący stabilność, nastawieni na trwanie, woleliby niczego nie zmieniać w sobie i swoim otoczeniu. Ludzie ukierunkowani na rozwój są otwarci na zmiany i gotowi podejmować ryzykowne decyzje. Jeśli brakuje im niezbędnych narzędzi, skupiają się na ich zdobyciu. Nigdy nie osiadają na laurach. Dołącz do nich! Poświęć kilka godzin i przeczytaj przewodnik po samodoskonaleniu i rozwoju własnych umiejętności. Stworzyło go samo życie. Brian Tracy i Sebastian Kotow spisali i usystematyzowali wiedzę, dzięki której także Ty masz szansę znaleźć się wśród ludzi nastawionych na zmianę, która doprowadzi Cię do sukcesu.

Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać Brian Tracy, Sebastian Kotow - informacje o książkach, sklep, księgarnia internetowa Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać - Kotow Sebastian - Tracy Brian - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Jej wymiary to 140x208. Oprawa jest miękka. Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać (e-book) ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI