Sprawa Niny Frank

Sprawa Niny Frank - Katarzyna Bonda | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Bonda
WYMIAR
7,39 MB
NAZWA PLIKU
Sprawa Niny Frank.pdf
ISBN
1838111709468

OPIS

Najpopularniejsza aktorka polskich seriali, Nina Frank, zostaje znaleziona martwa w swoim dworku w sielskiej przygranicznej miejscowości Mielnik nad Bugiem. Uwielbianej celebrytce, o czym wiedzą nieliczni, daleko do granej przez nią postaci szczęśliwej i dobrej zakonnicy Joanny. Jednak to właśnie ta rola przyniosła jej pieniądze i sławę. Prawdę o pełnym skandali życiu aktorki, o dwuznacznej drodze do kariery, licznych kochankach i nałogach odkryje psycholog policyjny, Hubert Meyer, który przybywa na miejsce zbrodni. Czy poznanie sekretów Niny Frank i stworzenie profilu sprawcy pozwoli policji ująć mordercę? Jakie znaczenie ma to, że los aktorki został określony przez jedną z run?W serii z Hubertem Meyerem ukazały się także: Tylko martwi nie kłamią i Florystka

Wydawnictwo: Muza Cykl: Hubert Meyer (tom 1) kryminał, sensacja, thriller . 416 str.

Bonda, br., B6, 416 str.Pierwsza na polskim rynku powieść kryminalna, Sprawa Niny Frank od pierwszych stron mnie wciągnęła. W swojej willi ginie popularna aktorka serialowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI